-       -
  PIC home - História spoločnosti  
 
- História spoločnosti
- Výrobný program
- Naše prednosti
- Správy
-  

 

 
Spoločnosť P.I.C. Slovensko vznikla v roku 2003. Jej výrobný program spracovania plastov nadväzuje na dlhoročnú tradíciu výroby a spracovania plastov v Novobanskom regióne na strednom Slovensku.
Firma má prístup k rozsiahlym výrobným skúsenostiam a využíva potenciál silnej inžinierskej základne v regióne, čo dáva predpokady k výrobe kvalitných obalov pre rôzne druhy spotrebného tovaru. Výhodná logistická pozícia firmy v strednej Európe umožňuje udržať veľmi dobré cenové relácie.
P.I.C. je schopná dodávať výrobky vyrobené vyfukovaním a vstrekovaním plastov - ako fľase, nádoby, vrchnáky a uzávery pre balenie spotrebných tovarov.
Firma je v súčasnosti v štádiu budovania štandardnej ponuky obalov. Firma má prístup ku zdrojom vysokokvalitných foriem a tak je schopná dodať na mieru vyvinuté a vyrobené výrobky pri veľmi dobrých dodacích lehotách za výhodných finančných podmienok.
V pripade Vášho záujmu, kontaktujte nás prostredníctvom emailu: pic@pic.sk alebo vstúpte na Kontaktnú stránku na získanie ďalších kontaktných detailov.
 
 
- Kontakty